Zavolajte nám

+421 904 670 076

prohibicia.sk - unikátne destiláty pre náročných

     Kto sme?

Sme rodinná firma s poľnohospodárskym cítením a úctou k tradičným slovenským znalostiam a remeslám. Prinášame vám, aj v takej diskutabilnej oblasti akou je svet alkoholu niečo výnimočné, možno (z nášho pohľadu určite) menej zdraviu škodlivé a ešte aj naše - slovenské. Alkohol, na ktorý môžeme byť právom hrdí!

 

     Čo je PROHIBÍCIA?

Názov našej predajne a e-shopu, nesie v sebe dva protipóly. Jedným je snaha odradiť vás od kúpy nekvalitného a lacného prichuteného liehu, ktorý ničí zdravie a jeho hlavnou úlohou je lacno opiť konzumenta. Taký sa predáva v bežných potravinách a supermarketoch za nízke ceny.

Druhým protipólom sme my - PROHIBÍCIA. Zameriavame sa na predaj tých najkvalitnejších slovenských destilátov, ktoré oslovia každého, kto sa rozhodol pre kvalitu.  Našou hlavnou filozofiou je podpora slovenských výrobcov destilátov a likérov, s cieľom osloviť konzumenta náročného na kvalitu. Dôraz na kvalitu totiž už nerezonuje iba v tom čo jeme, ale aj v tom čo pijeme. Naše destiláty povyšujú alkohol na niečo viac ...  Na niečo ako liek, na dúšok pri ktorom sa zastaví čas, možno sa usmejete a možno sa vám aj uľaví. Ponúkame alkohol, z ktorého vás nebude na druhý deň bolieť hlava.

     

     Ako vznikla myšlienka otvoriť takýto obchod?

Prišli sme do veku, keď sme si začali pri rodinných príležitostiach či posedeniach s priateľmi vyberať, čo naliať do pohárika. Nedostatok kvalitného alkoholu v bežnom predaji a dopyt po ňom, tiež stále pomerne slabý patriotizmus Slovákov, či problémy s presadzovaním sa slovenských produktov na trhu nás viedlo k myšlienke postupne zapĺňať túto ,,dieru" a pritom robiť niečo, čo máme radi.

 

     Aký sortiment  u nás nájdete ?

V našej predajni nájdete ponuku vyše 140 druhov pravých, výlučne slovenských destilátov od viac ako dvadsiatich dodávateľov. V ponuke nájdete širokú škálu tradičných ovocných a obilných destilátov a likérov. Odrodové, barikované, odležané na ovocí, exkluzívne, dozrievané, s prísadou slovenského medu, vzácne, či exotické. Širšiu ponuku na jednom mieste sotva niekde nájdete. A to náš sortiment ešte stále pravideľne rozširujeme.

 

     Prečo slovenské?

A prečo nie? Šírkou sortimentu a kvalitou destilátov je Slovensko extratrieda. Destiláty, ktoré tu nájdete sú čisto prírodné bez akýchkoľvek umelých prísad a aróm. Pri ich výrobe, spracovaní a uskladnení sa vychádza z dlhoročných skúseností a tradícii našich predkov, ale aj z najnovších moderných poznatkov a bádaní v oblasti destilácie. Sú to produkty z ovocia, ktoré je vyberané s vysokou precíznosťou, najlepšej kvality. Ručne a postupne  zberané, triedené, čistené a odkôstkované. Mnohí výrobcovia povýšili ich výrobu na naozajstné umenie. Prevzali historické poznatky predkov, čo v spojení s najnovšími poznatkami, trendami, prírodnými zdrojmi prináša top produkty v oblasti destilátov. Kým zahraničný alkohol je často o značkách a o prestíži, naše destiláty sa podávajú v najlepších reštauráciách v zahraničí. 

 

Prečo teda nekupovať kvalitu priamo z našich záhrad, sadov a lesov? Vážme si, čo máme doma, vážme si samých seba, a tak teda: 

OBJAVTE AKO CHUTÍ NAOZAJSTNÁ PÁLENKA!

Adresa

Novozámocká 67

Nitra - Horné Krškany

Zobraziť na mape

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok

9:00 - 17:00

Sobota

9:00 - 12:00

Kontaktujte nás

+421 904 670 076

info@prohibicia.sk

prohibicia.sk - unikátne destiláty pre náročných

prohibicia

Ak chcete pokračovať, musíte potvrdiť svoj vek.

Máte viac ako 18 rokov?

Ľutujeme ale obsah stránky nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.