Vážený zákazníci, od 8.4.2020 je naša predajňa znova OTVORENÁ, a to v upravených otváracích hodinách od 10:00 - 16:00. 

Zavolajte nám

+421 904 670 076

prohibicia.sk - unikátne destiláty pre náročných

     Kto sme?

Sme rodinný obchod. Poľnohospodárske cítenie a láska k nášmu krásnemu Slovensku nás viedla k presvedčeniu priniesť aj v takej diskutabilnej oblasti akou je svet alkoholu niečo výnimočné, možno alebo z nášho pohľadu určite, menej zdraviu škodlivé a ešte aj naše slovenské.

Alkohol, na ktorý môžeme byť právom hrdí

 

     Čo je PROHIBÍCIA?

Názov našej predajne Prohibícia, nesie v sebe dva protipóly. Jedným je stop predaju nekvalitného a lacného prichuteného liehu, ktorý ničí zdravie. Taký sa predáva v bežných potravinách a supermarketoch za nízke ceny a jeho hlavnou úlohou je lacno opiť konzumenta.

Druhým sme my - predajňa Prohibícia, kde sa zameriavame na predaj tých najkvalitnejších slovenských destilátov, ktoré oslovujú každého, kto sa rozhodol pre kvalitu.  Našou hlavnou filozofiou a myšlienkou je podpora slovenských výrobcov kvalitných, destilátov a likérov s cieľom osloviť konzumenta náročného na kvalitu. Dôraz na kvalitu totiž už nerezonuje iba v tom, čo jeme ale aj v tom, čo pijeme. Naše destiláty povyšujú alkohol na niečo viac. Na niečo ako liek, na dúšok, pri ktorom sa zastaví čas. V primeranom množstve neničia zdravie, neodrovnajú človeka na celý ďalší deň. Ponúkame alkohol, z ktorého vás nebude na druhý deň bolieť hlava.

     

     Ako a kedy vznikla myšlienka otvoriť takýto obchod?

Prišli sme do veku, keď sme si začali pri rodinných príležitostiach či posedeniach s priateľmi vyberať, čo naliať do pohárika. Poľnohospodárke vzdelanie, nedostatok a problémy s presadzovaním sa slovenských produktov na trhu, stále pomerne slabý patriotizmus Slovákov a nedostatok kvalitného alkoholu v predaji a dopyt po ňom nás priviedlo k myšlienke na vlastné podnikanie v tejto oblasti.

 

     Aký sortiment  u nás nájdete ?

V našej predajni nájdete ponuku vyše 140 druhov pravých, výlučne slovenských destilátov od viac ako dvadsiatich dodávateľov. V ponuke nájdete širokú škálu tradičných ovocných a obilných destilátov a likérov. Odrodové, barikované, odležané na ovocí, exkluzívne, dozrievané, s prísadou slovenského medu, vzácne, či exotické. Širšiu ponuku na jednom mieste sotva niekde nájdete.

 

     Prečo slovenské?

A prečo nie? Šírkou sortimentu a kvalitou destilátov je Slovensko extratrieda. Destiláty, ktoré tu nájdete sú čisto prírodné bez akýchkoľvek umelých prísad a aróm. Pri ich výrobe, spracovaní a uskladnení sa vychádza z dlhoročných skúseností a tradícii našich predkov, ale aj z najnovších moderných poznatkov a bádaní v oblasti destilácie. Sú to produkty z ovocia, ktoré je vyberané s vysokou precíznosťou, najlepšej kvality. Ručne a postupne  zberané, triedené, čistené a odkôstkované. Mnohí výrobcovia povýšili ich výrobu na naozajstné umenie. Prevzali historické poznatky predkov, čo v spojení s najnovšími poznatkami, trendami, prírodnými zdrojmi prináša top produkty v oblasti destilátov. Kým zahraničný alkohol je často o značkách a o prestíži, naše destiláty sa podávajú v najlepších reštauráciách v zahraničí. 

 

Prečo teda nekupovať kvalitu priamo z našich záhrad, sadov a lesov? Vážme si, čo máme doma, vážme si samých seba, a tak teda: 

OBJAVTE AKO CHUTÍ NAOZAJSTNÁ PÁLENKA!

Adresa

Novozámocká 67

Nitra - Horné Krškany

Zobraziť na mape

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok

9:00 - 17:30

Sobota

9:00 - 12:00

Kontaktujte nás

+421 904 670 076

info@prohibicia.sk

prohibicia.sk - unikátne destiláty pre náročných

prohibicia

Ak chcete pokračovať, musíte potvrdiť svoj vek.

Máte viac ako 18 rokov?

Ľutujeme ale obsah stránky nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.