Kto sme?

Sme rodinná firma s poľnohospodárskym cítením a úctou k tradičným slovenským znalostiam a remeslám. Prinášame vám, aj v takej diskutabilnej oblasti akou je svet alkoholu niečo výnimočné, možno (z nášho pohľadu určite) menej zdraviu škodlivé a ešte aj naše - slovenské. Alkohol, na ktorý môžeme byť právom hrdí!

 

     Čo je PROHIBÍCIA?

Názov našej predajne a e-shopu, nesie v sebe dva protipóly. Jedným je snaha odradiť vás od kúpy nekvalitného a lacného prichuteného liehu, ktorý ničí zdravie a jeho hlavnou úlohou je lacno opiť konzumenta. Taký sa predáva v bežných potravinách a supermarketoch za nízke ceny.

Druhým protipólom sme my - PROHIBÍCIA. Zameriavame sa na predaj tých najkvalitnejších slovenských destilátov, ktoré oslovia každého, kto sa rozhodol pre kvalitu.  Našou hlavnou filozofiou je podpora slovenských výrobcov destilátov a likérov, s cieľom osloviť konzumenta náročného na kvalitu. Dôraz na kvalitu totiž už nerezonuje iba v tom čo jeme, ale aj v tom čo pijeme. Naše destiláty povyšujú alkohol na niečo viac ...  Na niečo ako liek, na dúšok pri ktorom sa zastaví čas, možno sa usmejete a možno sa vám aj uľaví. Ponúkame alkohol, z ktorého vás nebude na druhý deň bolieť hlava.

     

     Ako vznikla myšlienka otvoriť takýto obchod?

Prišli sme do veku, keď sme si začali pri rodinných príležitostiach či posedeniach s priateľmi vyberať, čo naliať do pohárika. Nedostatok kvalitného alkoholu v bežnom predaji a dopyt po ňom, tiež stále pomerne slabý patriotizmus Slovákov, či problémy s presadzovaním sa slovenských produktov na trhu nás viedlo k myšlienke postupne zapĺňať túto ,,dieru" a pritom robiť niečo, čo máme radi.

 

     Aký sortiment  u nás nájdete ?

V našej predajni nájdete ponuku vyše 140 druhov pravých, výlučne slovenských destilátov od viac ako dvadsiatich dodávateľov. V ponuke nájdete širokú škálu tradičných ovocných a obilných destilátov a likérov. Odrodové, barikované, odležané na ovocí, exkluzívne, dozrievané, s prísadou slovenského medu, vzácne, či exotické. Širšiu ponuku na jednom mieste sotva niekde nájdete. A to náš sortiment ešte stále pravideľne rozširujeme.

 

     Prečo slovenské?

A prečo nie? Šírkou sortimentu a kvalitou destilátov je Slovensko extratrieda. Destiláty, ktoré tu nájdete sú čisto prírodné bez akýchkoľvek umelých prísad a aróm. Pri ich výrobe, spracovaní a uskladnení sa vychádza z dlhoročných skúseností a tradícii našich predkov, ale aj z najnovších moderných poznatkov a bádaní v oblasti destilácie. Sú to produkty z ovocia, ktoré je vyberané s vysokou precíznosťou, najlepšej kvality. Ručne a postupne  zberané, triedené, čistené a odkôstkované. Mnohí výrobcovia povýšili ich výrobu na naozajstné umenie. Prevzali historické poznatky predkov, čo v spojení s najnovšími poznatkami, trendami, prírodnými zdrojmi prináša top produkty v oblasti destilátov. Kým zahraničný alkohol je často o značkách a o prestíži, naše destiláty sa podávajú v najlepších reštauráciách v zahraničí. 

 

Prečo teda nekupovať kvalitu priamo z našich záhrad, sadov a lesov? Vážme si, čo máme doma, vážme si samých seba, a tak teda: 

OBJAVTE AKO CHUTÍ NAOZAJSTNÁ PÁLENKA!

Tovar skladom odosielame do 24hTovar skladom odosielame do 24h

Osobný odber na predajni v NitreOsobný odber na predajni v Nitre

Doručenie na výdajné miesta Zásielkovne/PacketaDoručenie aj do Zásielkovne/Packeta

Výhradne kvalitný slovenský alkoholVýhradne kvalitný slovenský alkohol

Adresa

Novozámocká 67

Nitra - Horné Krškany

Zobraziť na mape

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok

9:00 - 17:00

Kontaktujte nás

+421 904 670 076

info@prohibicia.sk

prohibicia.sk - unikátne destiláty pre náročných

Filter produktov

prohibicia

Ak chcete pokračovať, musíte potvrdiť svoj vek.

Máte viac ako 18 rokov?

Ľutujeme ale obsah stránky nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.